Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Cisco - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 16 Gb kuitukanava (SW) - kuituoptinen - monimuoto LC - jopa 400 m - 850 nm malleihin Nexus 93180YC-FX

Cisco - Optiset transceiverit

Tuotenro: DS-SFP-FC16G-SW
  • SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 16 Gbit/s
  • 16 Gb kuitukanava (lyhyt aalto)

196,50