Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Cisco Rugged SFP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - LC/PC monimuoto - jopa 550 m - 850 nm malleihin Cisco 2010, 2520, 3270; Catalyst 2960, ESS9300; Industrial Ethernet 30XX; MWR 2941

Cisco - Optiset transceiverit

Tuotenro: GLC-SX-MM-RGD=
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

523,64

Haluan laitteeni rahoitettuna »

15,75/kk