Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Cisco - QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-ER4Lite - LC single-mode - jopa 40 km - 1295 nm / 1300 nm / 1304 nm / 1309 nm malleihin Network Convergence System 5500; Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2

Cisco - Optiset transceiverit

Tuotenro: QSFP-100G-ER4L-S=
  • QSFP28-lähetin-vastaanotinmoduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 100 Gbit/s
  • 100 Gigabit Ethernet
Haluan laitteeni rahoitettuna »

1 973,42/kk