Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Black Box Compact Media Converter - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-SX, 100Base-TX - SC (monitila) / RJ-45 - jopa 300 m - 850 nm

Black Box Compact Media Converter - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-SX, 100Base-TX - SC (monitila) / RJ-45 - jopa 300 m - 850 nm

Black Box

Tuotenro: LHC009A-R3
  • Valokuitu-mediamuunnin
  • Ulkoinen
  • Tiedonsiirtonopeus : 100 Mbit/s
  • Fast Ethernet

281,37