Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Avaya - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC...

Avaya - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC...

Avaya

Tuotenro: AA1419049-E6
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet
Tilaustuote

719,12

Tuotetiedot

  • Tuotekuvaus

    Avaya - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-LX
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-LX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    10 km
  • Ominaisuudet

    Digital Diagnostic Indicating (DDI)
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Yhteensopivat korttipaikat

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Muuta

  • Yhteensopivuusstandardit

    RoHS
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    -5 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    85 °C