Ostoskori Sulje

Ostoskori on tyhjä

ATEA.FI
Language
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Uusi asiakas
Chat
Offline
Asiakaspalvelijamme eivät tällä hetkellä ole tavoitettavissa
Tarvitsetko apua? Katso tästä asiakaspalvelumme yhteystiedot:
Alv. 0%

Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE...

Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE...

Allied Telesis

Tuotenro: AT-SPLX40
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

Varastossa (2) 1-3 pv

490,13

Oletko kiinnostunut rahoituksesta?

15,44/kk

Tuotetiedot

Tarvikkeet

  • Tuotekuvaus

    Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE
  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - LC single-mode
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-LX
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Valmistajan takuu

    2 vuoden takuu
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Yleistä

  • Laitteen tyyppi

    SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Koko tai muoto

    Vaihtomoduuli
  • Verkkoyhteydet

  • Liitettävyystekniikka

    Langallinen
  • Kaapelointityyppi

    1000Base-LX
  • Tiedonsiirtoprotokolla

    GigE
  • Tiedonsiirtonopeus

    1 Gbit/s
  • Optinen aallonpituus

    1310 nm
  • Enimmäissiirtoetäisyys

    40 km
  • Ominaisuudet

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Laajennus / Kytkeytyvyys

  • Liitännät

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode naaras x 2
  • Valmistajan takuu

  • Huolto ja tuki

    Rajoitettu takuu - 2 vuotta
  • Ympäristötiedot

  • Vähimmäiskäyttölämpötila

    0 °C
  • Enimmäiskäyttölämpötila

    70 °C
Cookie Settings