Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 40 km - 1310 nm

Allied Telesis AT SPLX40 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 40 km - 1310 nm

Allied Telesis

Tuotenro: AT-SPLX40
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

522,97