Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 15 km - 1310 nm malleihin AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE

Allied Telesis AT SPFX/15 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 15 km - 1310 nm malleihin AT 8000S/16, 8000S/24, 8000S/24POE, 8000S/48, 8000S/48POE

Allied Telesis

Tuotenro: AT-SPFX/15
  • SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli
  • Vaihtomoduuli
  • Tiedonsiirtonopeus : 100 Mbit/s
  • Fast Ethernet
Varastossa (4)
1-5 pv

119,76