Ostoskori

Ostoskori on tyhjä

Language
Uusi asiakas
Alv. 0%

Allied Telesis AT MMC2000LX/SC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-SC - RJ-45 / LX/SC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm - TAA-yhdenmukainen

Allied Telesis AT MMC2000LX/SC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-SC - RJ-45 / LX/SC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm - TAA-yhdenmukainen

Allied Telesis

Tuotenro: AT-MMC2000LX/SC-TAA-60
  • Valokuitu-mediamuunnin
  • Ulkoinen
  • Tiedonsiirtonopeus : 1 Gbit/s
  • Gigabit Ethernet

363,79